KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204156
nr 1420 4156
Rigmor Ilstedt
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad, daterad -56. Olja på duk, 65x45, yttermått inklusive ram: 73x52 cm
Rigmor Ilstedt, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:04:24
100 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)